Сарказм, іронія, чорний гумор і надія у чотирьох рядках. Тільки для своїх — решта не зрозуміє. Думки про які не хочеться говорити вголос.
*
Падає пухнастий сніг
до твоїх і моїх ніг
у війну і у тривоги
добре мати власні ноги.
*
Я втомилася жити життя
не бачу кінця цьому болю
може з'їсти свиня́чі крильця́
та заснути в мінному полі.
*
Люди їдуть на роботу
зранку взимку під сирени
кави вип'ємо в суботу
чи сьогодні ріжем вени.
*
Їмо під час шахедів гулу
тривожимося в туалеті
хтось в укриття несе акулу
а хто там грає на кларнеті?
*
Бігти падати лежати
у вікно залітає ракета
що сьогодні забажати
шмат французького багета!
*
В мене є питання грішне
про життя наше невтішне
якщо каб в'є*е нас з неба
комунальні платить треба?
*
Затикали ми рани квітами
сподівались не вмерти щоночі
наш супутник літав між орбітами
як закохані очі дівочі.
*
Ви не повірите… о бінго
що там у небі голубім?
то наш гарнесенький фламінго
ти не суди й не будь судим.
*
Щось печінка трохи коле
під обстрі́лом наш підʼїзд
може з'їздимо на море
чи з вікна стрибнемо вниз.
*
Якщо вам здається що бог вас не чує
можливо ви праві, а може і ні
можливо сьогодні він в інших ночує
щоб врятувати дитя у вогні.