Щоденне

Сарказм, іронія, чорний гумор і надія у чотирьох рядках. Тільки для своїх — решта не зрозуміє. Думки про які не хочеться говорити вголос.

*
Падає пухнастий сніг до твоїх і моїх ніг у війну і у тривоги добре мати власні ноги.
*
Я втомилася жити життя не бачу кінця цьому болю може з'їсти свиня́чі крильця́ та заснути в мінному полі.
*
Люди їдуть на роботу зранку взимку під сирени кави вип'ємо в суботу чи сьогодні ріжем вени.
*
Їмо під час шахедів гулу тривожимося в туалеті хтось в укриття несе акулу а хто там грає на кларнеті?
*
Бігти падати лежати у вікно залітає ракета що сьогодні забажати шмат французького багета!
*
В мене є питання грішне про життя наше невтішне якщо каб в'є*е нас з неба комунальні платить треба?
*
Затикали ми рани квітами сподівались не вмерти щоночі наш супутник літав між орбітами як закохані очі дівочі.
*
Ви не повірите… о бінго що там у небі голубім? то наш гарнесенький фламінго ти не суди й не будь судим.
*
Щось печінка трохи коле під обстрі́лом наш підʼїзд може з'їздимо на море чи з вікна стрибнемо вниз.
*
Якщо вам здається що бог вас не чує можливо ви праві, а може і ні можливо сьогодні він в інших ночує щоб врятувати дитя у вогні.